Autor Wątek: za tydzien rozwód potrzebuje jakiej kolwiek pomocy  (Przeczytany 1328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pawelwaclaw

• Tata
  • oszczędny w słowach
  • *
  • Reputacja +0/-0
za tydzien rozwód potrzebuje jakiej kolwiek pomocy
« dnia: 15 Październik 2013, 17:57:41 »
zgodziłem sie w odpowiedzi na pozew na warunki żony teraz zmieniłem zdanie jutro spotykam sie z prawnikiem zmiana nastąpiła po faktach które wystąpiły przez ostatnie 2 tyg:
-dzieci dzień po przeprowadzce muszą spać razem na jednym łóżku bo mama musi mieć miejsce dla wujka dowiedziałem sie o tym od córki jak zaczeła sie żalić u dziadków
-żona prowadza dzieci po marketach do 20-21 razem z 2 wujkiem a ja muszę je odwieźć na 18
- 2 wujków śpi z mama w ciągu 2 tygodni
-dziecko po wizycie ze mną bo mama nie widziała że jest chore ma zostać w domu ale ona prowadzi je do przedszkola bo mała jej zdaniem jest zdrowa i po co dawać dziecku lekarstwa lekarz se wymyslił
-problemy z kontaktem z dziewczynkami
-nastawia je przeciwko mnie bo 3 latka nie podejdzie i nie powie tato ty jestes zły a za chwile kocham cię tęskniłam
- zwierzanie sie dziecka co mama robi z wujkiem
- dowiedziałem się że w zeszłym roku w maju się rozwodziłem
-zapraszała znajemego na kawy jak mnie nie było a on mi o tym powiedział po pytaniu o co chodzi to ja byłem chory i zazdrosny a do niego napisała zeby sie w jej życie nie wpier...
-nie powiedziała że dziecko gorączkowało ani do lekarza nie poszła choć ma rodzinnego 100 metrów od domu
- podsłuchuje telefon domowy mojej mamy nie wiem w jaki sposó ale sama sie wydała bo 15 min po telefonie siostry do mamy napisała siostrze sms z dokładną treścia rozmowy
i to tak po łepkach co sie wydarzyło jesli ktoś może coś podpowiedzieć i bedzie potrzebował bardziej szczegółowo nie ma problemu

Offline szaki83

• Tata
  • oszczędny w słowach
  • *
  • Reputacja +0/-0
Odp: za tydzien rozwód potrzebuje jakiej kolwiek pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Październik 2013, 20:54:19 »
Witaj Przyjacielu,
Twoje uwagi dot. poczynań Twojej małżonki są uzasadnione. Masz prawo zmienić decyzję. Możesz przygotować z prawnikiem pismo, załączyć dowody i wręczyć to wszystko sądowi na początku rozprawy. Żonka będzie w szoku lekkim i będzie musiała się do tego pisma odnieść, ale to już nie na rozprawie.

Pozdrawiam,
Piotrek
Jeśli Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?

Offline Marczeski

• Tata
  • udzielam się
  • *
  • Reputacja +3/-0
Odp: za tydzien rozwód potrzebuje jakiej kolwiek pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Marzec 2014, 00:19:07 »
I jak się sprawa potoczyła?